17:00 - 26 Nëntor 2020

Modelja Arbenita Ismajli është një ndër vajzat më elegante të showbiz-it, e cila na ka bërë të gjithëve për vete me bukurinë e format e saj.

Modelingu mund të duket shumë qejf, por pas tij fshihet shumë punë dhe këtë partnerja e Feros na e ka treguar shpesh.

Bukuroshja ka ndarë në InstaStory dy foto të sajat ku dallohet qartë rënia në peshë, ndërsa tregon se ky ndryshim e ka prekur në shëndetin mendor.

Duket se humbja e peshës nuk është “sporti” i preferuar i Arbenitës, e cila i vuan pasojat e saj.

“Humbja e peshës më ndikon kaq shumë në shëndetin mendor! Por besoj se disi duhet të pranoj sesi trupi im ndryshon ndonjëherë.”- shkruan modelja.