15:35 - 27 Nëntor 2020

Një femër dyshohet se është rrëmbyer sot dy persona në qytetin e Pejës.

Rastin për Gazeta Insajderin, e ka konfirmuar togeri Fadil Gashi.

Ai tha se ngjarja ka ndodhur pranë shkollës ”Smajl Hajdari”.

”Rreth orës 12:30 minuta një femër me afërsi të shkollës së mesme të ulët Smajl Hajdari në Peje, është marrë nga dy persona dhe është futur në një makinë e cila është larguar në drejtim të panjohur. Policia ka dalë në vendngjarje është duke u trajtuar rasti”, ka thënë Gashi për Insajderin.