×
 • Lajme
 • Lajme

  Dy shërbime të rëndësishme i shtohen sektorit publik të shëndetësisë

  Insajderi
  30 May 2024 - 11:06
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Dy shërbime të rëndësishme i janë shtuar sektorit publik të shëndetësisë.

  Këtë e ka bërë të ditur Lëvizja Vetëvendosje përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

  Në postim thuhet se këto shërbime deri më tani janë dhënë vetëm në sektorin privat, me çmime të larta.

  Shërbimet që tani qytetarët mund t’i marrin falas në sektorin publik të shëndetësisë janë Ultrazëri Endoskopik dhe Kapsula Endoskopike.

  May be an image of text

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark