×
 • Showbiz
 • Show

  E dëgjuat? Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi publikojnë një pjesë të këngës së tyre të re

  Insajderi
  22 June 2024 - 12:09
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Dy artistët e njohur, Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj po vijnë sërish me një bashkëpunim.

  “Lamtumirë” titullohet kënga e tyre e cila pritet të lansohet së shpejti.

  Ardiani përmes në një video në TikTok ka zbuluar pak nga bashkëpunimi me Xhensilën.

  @superardian Lamtumire a jeni gati??? @Xhensila Myrtezaj ♬ Lamtumire Part Ardian – Ardian Bujupi

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark