×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  “E kapi me dhunë”/ Edi zbulon si e mbrojti Alvisën nga Hyseni në prapaskenë

  Insajderi
  08 November 2021 - 13:51
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Pas historisë tronditëse që u transmetua të shtunën në “Përputhen Prime”, ka reaguar edhe ish-konkurrenti i këtij reality show-t, Edi. Ky i fundit ka postuar në rrjetet sociale disa video ku tregon se e ka mbrojtur Alvisen kur Hyseni e ka kapur me dhunë në prapaskenë.

  Edi ka zbuluar se ngjarja ndodhi pas puntatës kur Hyseni u prezantua. Më tej Alvisa ka dalë nga studio dhe sipas tij, Hyseni e ka kapur me forcë.

  Edi i ka dalë në mbrojtje dhe tregon sesi ndodhi situata. 

  “Unë e kam mbrojt Alvisën kur e ka kap ai me dhunë në prapaskenë. Kur erdhi në fillim, sapo dolëm nga studio, ai e kapi me dhunë, përdori dhunë ndaj saj, e kapa e shtyva dhe i thashë femra nuk preket. Hyseni vetë e di çfarë i kam bërë në prapaskenë. Kur e kapi Alvisën me forcë, ia hoqa dorën dhe më tha kush je ti, largohu. E kapa, e shtyva 3 metra tutje”, tregon Edi.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark