×
 • Showbiz
 • Show

  E quajti komandante të Dubait, Xhuli ia puth këmbët Vedatit

  Insajderi
  15 March 2023 - 11:27
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Stresi dhe Mbresa kanë komentuar skenën e puthjes së këmbëve të Vedatit nga Xhuli.

  Mbresa ishte ajo që i ka treguar Stresit mbi ngjarjen në fjalë pasi që ai nuk kishte qenë në dijeni, derisa ky i fundit ka thënë se “sikur ta dinte më herët, do ta shfrytëzonte si debat për darkën e finalistëve”.

  Dyshja janë shprehur kategorikisht kundër këtij veprimi të Xhulit.

  Ditë më parë Vedati e ka ofenduar Xhulin teksa e ka quajtur “komandante të Dubait”.

  Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark