×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  E rëndë, burri godet 37 herë me thikë të dashurën shtatzënë në Itali

  Insajderi
  09 June 2023 - 18:13
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Mbarë opinioni publik është tronditur në Itali nga një ngjarje e rëndë ku Giulia Tramontano u qëllua për vdekje me 37 plagë me thikë, dy prej të cilave fatale në qafë.

  Kjo u zbulua nga autopsiae kryer në trupin e gruas së vrarë, në muajin e shtatë të shtatzënisë, në Senago nga i dashuri i saj Alessandro Impagnatiello.

  Nga analizat rezultoi gjithashtu se 29-vjeçarja nuk ka tentuar të mbrohet.

  Plagët me thikë ishin thuajse të gjitha në pjesën e sipërme të trupit, duke përfshirë edhe fytyrën, dhe njëra e ka prekur në mushkëri, ndërkohë që nuk ka shenja të plagëve me thikë në stomak.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark