×
 • Lajme
 • Lajme

  E therin me thikë pa dashje, viktima përfundon në QKUK

  Insajderi
  30 May 2024 - 10:31
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një person është therur me thikë mesditën e së mërkurës në Lipjan. Policia ka njoftuar se në lidhje me rastin në stacionin policor janë shoqëruar dy të dyshuar dhe pas hetimeve është kuptuar se ngjarja kishte ndodhur aksidentalisht.

  Viktima ka pranuar tretman mjekësor në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

  Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar ndërsa rasti ka shkuar në Gjykatë në procedurë të rregullt.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark