×
 • Sport
 • Sport / Insporti

  E turpshme, Alexander-Arnold i shfaq të pasmet derisa po asistonte për golin e van Dijk

  Insajderi
  06 December 2023 - 23:22

  Trent Alexander-Arnold zhveshi veshjet e poshtme përpara se të harkonte në golin e shënuar nga Virgil van Dijk për Liverpoolin kundër Sheffield United.

  Mbrojtësi i djathtë mori topin dhe e dërgoi nga këndi për Van Dijk për të shënuar golin hapës në “Bramall Lane” të mërkurën.

  Megjithatë, përpara se të dërgonte topin brenda zonës, anglezi u dha tifozëve në stadium dhe atyre para televizionit një pamje të papritur të të pasmeve të tij.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Sport
  26 February 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark