×
 • Sport
 • Sport

  Edhe Bayerni pas Chicharitos

  Insajderi
  08 February 2016 - 21:53

  Bayern Munchen pritet t’i futet garës për sulmuesin e Bayer Leverkusen, Javier Hernandez.

  Lajmin e ka konfirmuar Fichajes.net, të cilët shkruajnë se drejtuesit bavarez do të bëjnë ofertë në verë. Pas sulmuesin meksikan janë vënë edhe skuadra të tjera të njohura evropiane, si: Manchester City dhe Valencia.

  Gjithashtu, Ancelotti, i cili ka punuar me Hernandez te Real Madrid-i, do të jetë një arsye e fortë e meksikanit për t’u transferuar në Allianz Arena.

  Chicharito më parë ka luajtur edhe për Manchester Unitedin me të cilën skuadër në 157 ndeshje ka shënuar 59 gola.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark