×
 • Lajme
 • Lajme

  Edhe vajza e Kadri Veselit shpërtheu në lot gjatë marshit për UÇK’në

  Insajderi
  02 April 2023 - 21:57

  Në marshin për drejtësi sot morën pjesë edhe familjarët e ish-kreut të Kuvendit, Kadri Veseli.

  Teksa po i prinin marshit masiv, në disa momente është parë vajza e Veselit teksa shpërtheu në lot.

  Në një fotografi të publikuar nga kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi ajo shihet kokë ulur pranë tij dhe nënës së saj.

  Emocionet nuk arriti t’i mbajë as Endriti, djali i ish-presidentit, Hashim Thaçi. /Gazeta Insajderi

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Kosovë
  30 September 2023
  Kosovë
  30 September 2023
  Kosovë
  30 September 2023

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark