×
 • Showbiz
 • Show

  Egla dhe Meritoni bëjnë të papriturën brenda izolimit

  Insajderi
  03 April 2024 - 16:44
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Që prej mbrëmjes së djeshme dhomës së ‘Torturës së Bardhë’ iu bashkuan dhe dy konkurrentë të skualifikuar prej formatit të ‘BBV3’, Meritoni dhe Ilnisa.

  Deri sa publiku të votojë për të rikthyer në shtëpi dy prej tyre, 3 të skualifikuarëve i duhet të qëndrojnë deri të shtunën në atë ambient të mbyllur.

  Mëngjesin e sotëm, teksa çifti Ilnisa-Meriton kanë qenë duke fjetur, Egla është zgjuar dhe ka tërhequr dyshekun jashtë dhomës teksa është shtrirë dhe ka qëndruar aty e vetme.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Showbiz
  19 April 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark