×
 • Lajme
 • Lajme

  Ekipi i filmit “Shok” në mesin e yjeve të veshur më së miri në OSCARS

  Insajderi
  01 March 2016 - 20:27
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  “Ne se kemi fituar OSCAR-in por ja kemi dalë të jemi në listën e veshjeve më të mira, megjithë stilin e  flokëve të Harvey)”, kështu shkruan ekipi i filmit “Shok” në një postim në faqen e tyre në Facebook, duke treguar kështu suksesin e tyre nga parakalimi në tepihun e kuq të ceremoninë OSCARS 2016.

  Huffinton Post ka bërë publike një listë prej 77 veshjeve më të mira të yjeve pjesëmarrës në ceremoninë e ndarjeve të çmimeve Oscar, ku bashkë me Taylor Sëift, Miranda Kerr, aktorë e regjisorë të ndryshëm.

  Pjesë e kësaj liste janë edhe ekipi i filmit “Shok”, regjisori Jamie Donoghue, aktorët kosovar Andi Bajgora e Lum Murseli dhe producentët Eshref Durmishi dhe Harvey Ascott.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark