14:08 - 19 Maj 2019

Edhe dy orë na ndajnë nga kryendeshja në Drenas në mes të Feronikelit dhe Prishtinës.

Kjo ndeshje do të vendos kampioni i ri të Kosovës në futboll, më shumë Insporti.com.