×
 • LifeStyle
 • LifeStyle

  Ekspertët tregojnë se a duhet të bëni seks para televizorit

  Insajderi
  12 March 2023 - 16:10
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Britanikët konsiderojnë se të bësh seks para televizorit në divanin e dhomës së ndenjës është një argëtim i shkëlqyeshëm.

  Por, ekspertët thonë se kjo gjë mund të jetë e rrezikshme, para atyre që quhen ‘televizior intelegjentë’.

  Sipas tyre, këta televizor janë lehtë të hakueshëm dhe njerëzit mund të kenë akses në instalimin e kamerave, shkruan MarieClaireUK.

  Ata thanë se ‘televizorët inteligjentë’ kanë siguri shumë të ulët, kështu që hakerat janë në gjendje të depërtojnë në disa nga veçoritë e tyre.

  Ekspertët thanë se kjo mund të tingëllojë si diçka absurde ose edhe e thënë nga disa persona me paranoja, por sipas tyre, ekziston një rrezik i tillë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark