×
 • Showbiz
 • Show

  Emocionuese: Sara Gjordeni publikon bisedën e fundit me të atin

  Insajderi
  02 April 2024 - 21:28
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Artur Gjordeni, babai i Sara Gjordenit, ish-banores së ‘BBV3’ ka ndërruar jetë.

  Lajmi është konfirmuar nga vetë Sara me anë të një postimi në “instagram” ku shkruan se babai i saj vuante prej kohësh nga një sëmundje e pashërueshme. Ish-Missi shkruan se ajo dhe të afërmit e saj po e prisnin prej kohësh këtë moment.

  Gjithashtu Sara ka postuar disa “InstaStory” ku tregon se si kishte tentuar të komunikonte me të atin.

  Në një nga postimet e saj ajo tregon bisedën e saj të fundit me babain ku shihet se më datën 15 mars ajo ka pasur bisedën e fundit me të.

  Në një tjetër postim të bërë nga Sara ajo ka treguar “chat-in” me babain e saj ku ajo i ka shkruar: Si je?

  Por nuk ka marrë asnjë përgjigje kështu modelja shkruan: E provova!

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Showbiz
  19 April 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark