18:24 - 17 Tetor 2020

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka publikuar disa fotografi të saj në rrjetet sociale.

Haxhia ka bërë me dije se janë ditët e saj të fundit, si një 24 vjeçare.

View this post on Instagram

Last days as 24 years young 🙋🏻‍♀️🙈🤓 #libraseason ♎️

A post shared by ENCA (@enca) on

Ndërkohë që ka marrë pëlqime e komente të ndryshme.

“Dhe ende e virgjër pa te dashur je shembull i rinise”, thotë një koment drejtuar Ences.