16:54 - 16 Shtator 2021

Këngëtarja po qëndron atje.

Dhe, Enca Haxhiu po publikon fotografi të shumta dhe video teksa nuk po i mungojnë edhe ato provokuese.

Së fundmi, në storien e saj në Instagram, ka ndarë video teksa shihet e veshur në bikini me ngjyrë të kuqe duke zbuluar gjoksin.

Ndërsa, në videon pas saj, këngëtarja shihet duke konsumuar edhe bari gjë që të cilën ajo e bën shpesh.

Ndryshe, Enca nuk ka zbuluar se kush po e shoqëron në pushimet e saj në Spanjë.