×
Show

Enca së shpejti me “hit” të ri

Insajderi
09 February 2016 - 13:43
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

“A po t’ pëlqen “ ishte kënga e këngëtares Enca Haxhia, e cila e bëri të njohur për publikun shqiptar pasi që u shikua në kanalin Youtube, përmbi 28 milion herë.

Këngëtarja Enca Haxhia, ka paralajmëruar se së shpejti do të sjell edhe një hit.

Këtë njoftim e bëri përmes Instagrami-të , duke postuar një foto të një pjese të videoklipit dhe këngës “ A po t ’pëlqen”.

“Kush e mban mend këtë këngë, rrini gati për një hit të ri” , ka shkruar Haxhiu.

“Call me Goddess”, ishte kënga e fundit e publikuar nga këngëtarja e cila pati një sukses të madh.

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark