×
 • Showbiz
 • Show

  Endri Çekiçi e kaloi mbrëmjen e ditëlindjes me Megi Pojanin, motra e saj i nxjerr “zbuluar”

  Insajderi
  24 November 2022 - 14:27
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Endri Çekiçi ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen dhe në sy ra mungesa e një urimi nga ana e Megi Pojanit, e cila edhe pasi janë kapur ‘’matt’’ nuk e ka pranuar asnjëherë romancën me futbollistin.

  E në festën e 26-vjetorit të këtij të fundit padyshim se nuk ka munguar moderatorja dhe këtë e zbuloi motra e saj Ina Pojani.

  Ina ka ndarë një video në të njëjtin ambient me Çekiçin ndërsa në pamjet tjera duket edhe Megi duke festuar e kërcyer.

  Futbollisti i njohur ka zgjedhur të festojë me miqtë dhe njerëz të dashur ditën e lindjes në një vilë restorant afër Durrësit.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark