×
Show

Era Istrefi fillon bashkëpunimin me Sony Music

Insajderi
24 February 2016 - 11:59
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Këngëtarja Era Istrefi  pritet që së shpejti të debutojë në skenën ndërkombëtare.

Menaxheri i saj nga Kosova, Faton Shoshi, ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ku shihet këngëtarja së bashku edhe menaxheret e kompanisë prestigjioze botërore Sony Music.

Shoshi ka theksuar se ky është vetëm fillimi i një bashkëpunimi të suksesshëm mes Sony Music dhe kompanisë kosovare Ultra/Nesër.

Së fundmi, këngëtarja Era Istrefi ka nënshkruar një kontratë me Sony Music në Angli, ku kjo kompani ka për synim ta shndërroj këngëtaren nga Kosova në një yll ndërkombëtar.

Kjo ofertë i erdh Erës, pas këngës së saj të fundit BonBon,e cila është dëgjuar edhe përtej kufijve shqiptar.

Ndërsa në kanalin e saj zyrtarë në YouTube, është shikuar mbi 21 milion herë./Insajderi.com

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark