20:44 - 23 Janar 2023

Ermal Krasniqi ka shënuar në derbin rumun.

Krasniqi ka shënuar në debutim tek Cluj ndaj skuadrës Farul.

Ermal Krasniqi i cili kaloi tani tek Farul realizoi pas dy minutave në pjesën e dytë pas një depërtimi me shpejtësi dhe goditje shumë precize.

GOLI:

Rezultati aktual i takimit është 0-2.