×
 • Sport
 • Sport

  Etrit Berishës i rrezikohet pozita në Lazio

  Insajderi
  02 February 2016 - 19:56

  Klubi i Lazios ka bërë zyrtar transferimin e portierit të ri ne klub kroatin Ivan Vargic, nga ekipi kroat Rijeka.

  Kroati 28 vjeçar iu është bashkuar Lazios në ditën e fundit të afatit kalimtar të janarit për rreth 1 milionë euro, duke i shtuar konkurrencën në portë portierit shqiptar Etrit Berisha.

  Me këtë transferim të fundit që ka bërë drejtori sportiv i Lazios Igli Tare, i ka rritur zërat për një largim të mundshëm të  mundshëm të gardianit shqiptar nga ekipi lacial.

  Berisha ka bërë 19 paraqitje këtë sezon për Lazion, duke u zgjedhur disa herë njeriu i ndeshjes dhe ka pritur dy penallti.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Sport
  26 February 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark