17:38 - 25 Janar 2023

Skuadra e Ferizajt ka shënuar fitore në miqësore të mërkurën.

Ferizaj ka shënuar fitore ndaj skuadrës së kategorisë së dytë të futbollit të Maqedonisë së Veriut, Belasicës së Strumicës, me rezultatin 2:0.

Golat e fitores për ferizajasit i shënuan Albin Krasniqi dhe Mateo Panadiq.

Skuadra e Ferizajt në faqen zyrtare ka njoftuar se të enjten në orën 14:00, do të zhvillojë tjetër miqësore. Do të ballafaqohet me Teteksin.

Tags: