11:02 - 13 Qershor 2021

Reperi Fero ka nisur sezonin verore të koncerteve, pas një pauze shumë të gjatë për shkak të situates me Covid 19.

Vitin 2021 reperi e ka nisur suksesshem duke plasuar projekte të shumta muzikore, e suksesin e të gjitha këtyre projekteve tashmë po e shijon me publikun, fansat e tij.

Reperi ka filluar me koncerte në Shqiperi, në qytetet si Tirana dhe Saranda dhe do të vazhdoj edhe në vende të tjera.

Në koncertet e para të tij u pa një numër i madh i fansave të reperit, që shkuan të ndjekin përformancen e reperit.