×
 • Showbiz
 • Show

  Fero hap biznes të ri: Ju mirëpresim të gjithëve

  Insajderi
  30 May 2024 - 08:45
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Risitë nga Fero nuk kanë të ndalur.

  Mëngjesin e sotëm ka zbuluar se do të hap një biznes të ri, ku kësaj radhe do të merret me makina.

  “Lajmrim. Nga sot hapet biznesi im i ri dhe ju mirpresim te gjithve”, shkroi ai krahas publikimit.

  Kujtojmë që Fero ka kohë që është distancuar nga muzika, duke iu përkushtuar fesë islame.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark