16:20 - 26 Nëntor 2022

Fifi është një prej këngëtareve më të dashura shqiptare.

Ajo është aktive edhe në rrjetet sociale, kur për fansat e saj të shumtë sjell imazhe.

Fifi solli një fotosesion të ri ku nuk ka hezituar të provokoj me veshjen dhe të ekspozoj fizikun.

Ajo që mori vëmendje ishte xhaketa e zbërthyer nën të cilën Fifi nuk kishte sytjena duke ekspozuar kështu gjoksin joshës.

“Ekskluzive: Fifi pozon nudo”, ka shkruar me shaka këngëtarja në mbishkrimi e postimit.

Tags: