00:06 - 02 Dhjetor 2021

fifi big brother diell

Fifi bëri një bujë të madhe në media që në ditën e parë e të qenurit banore e shtëpisë së famshme Big Brodher VIP.

Ajo e kaloi këtë eksperiencë duke e treguar vetën e saj se si është në jetën reale.

Artistja e shumë hiteve mbrenda BB VIP e kompozoi një këngë të re, refreni i së cilës u bë hit edhe pa u publikuar intro e saj.

Së fundi, asaj i është bërë një gjest special dhe mjaft i veçantë për këngën e re.

Fifi ka postuar një fotografi derisa ka qenë duke ngrënë darkë dhe në pjatë i është shkruar titulli i këngës vizatuar me një diell.

Kujtojmë se së fundi intro e kësaj super hiti i ka mbetur në vesh edhe kryeministrit Edi Rama.

Rama e ka shpërndaeë një video nga reshjet e dëbores derisa në sfond dëgjohet refreni i “Diell”.

fifi big brother diell

Kjo patjetër që do të jetë në mesin e projekte hit të këngëtares pasi deri tani vetëm intro ka arritur afro 2 milionë klikime në YouTube.