×
 • Lajme
 • INDOKS

  Fillojnë talljet me foton e Kurtit e Bulliqit – Këtë pyetje ka deputetja e PDK-së

  Insajderi
  01 December 2020 - 19:56
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Deputetja nga PDK-ja në Kuvendin e Kosovës, Blerta Deliu- Kodra, e ka shfrytëzuar fotografinë e kreut të LVV-së dhe fituesit të zgjedhjeve në Podujevë nga partia e tij, Shpejtim Bulliqit.

  Deliu- Kodra, përmes ‘Facebook’-ut të saj, ka pyetur fotografinë a ke molla e kuqe kjo, apo?!”,.

  Një foto ku shihet kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti e tashmë kryetari i Podujevës, Shpejtim Bulliqi ka habitur të gjithë.

  Dyshja, shihen të lidhur për një lisi teksa tentojnë të kapin duart. Fotoja është bërë virale, teksa nuk dihet nëse e njëjta është fotografi reale apo montazh.

  Theksojmë se Shpejtim Bulliqi, kandidati i VV-së për Podujevë doli fitues në zgjedhjet e jashtëzakonshme lokale të mbajtura më 29 nëntor, ku fitoi pa balotazh./Insajderi.org

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark