×
 • Showbiz
 • Show

  Fjolla Morina publikon librezën e shkollës, do habiteni me notat

  Insajderi
  20 May 2023 - 11:38
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Fjolla Morina vazhdon me postime të çuditshme në rrjetet sociale.

  Postimet e Fjolla Morinës janë bërë virale ditët e fundit, ku ka postuar foto e video duke i dëmtuar çantat dhe aksesorët e tjerë të shtrenjtë.

  Përpos këtyre, Fjolla gjatë ditës së sotme ka publikuar një sërë gjërash, që ajo i ruan si kujtimet më të mira, ku përfshiheshin fotografi, Deklarata e Pavarësisë e libra të shenjtë.

  Mirëpo, ajo ka publikuar edhe fotografitë e librezës së shkollës fillore, saktësisht të klasës së pestë.

  Në fotografi shihet se Fjolla i ka pasur shumicën e notave të dobëta, përpos në muzikë e kishte notën pesë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark