×
 • Sport
 • Botërori 2022

  Formacionet zyrtare: Uells – Angli

  Insajderi
  29 November 2022 - 19:06

  Kombëtarja e Uellsit dhe ajo e Anglisë kanë publikuar formacionet startuese një orë para ndeshjes në Kupën e Botës.

  Dy rivalët britanikë do të ndeshen nga ora 20:00 në kuadër të Grupit B në stadiumin “Ahmad bin Ali”.

  Anglia është e para me katër pikë, një ka Uellsi e fundit, por dyja kombëtaret janë në garë për të kaluar grupin.

  Formacionet zyrtare:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark