14:29 - 26 Shtator 2022

Khloé Kardashian u fotografua me aktorin e “365 Days”, Michele Morrone në Javën e Modës në Milano gjatë fundjavës – dhe fansat tani po i luten që ata të dalin në takim.

Të dy ishin ulur në rreshtin e parë për shfaqjen e modës “Ciao, Kim” të Kim Kardashian me Dolce & Gabbana. Khloé, 38 vjeç dhe Morrone, 31 vjeç, më vonë pozuan për një foto në prapaskenë, të cilën zemërthyesi italian e ndau në Instagram Story.

Edhe pse nuk ka asnjë provë të mëtejshme që dyshja janë të lidhur së bashku, kjo nuk i pengoi fansat të teorizonin se dyshja do të ishte një çift i mrekullueshëm.

“Ata duken shumë mirë së bashku,” vuri në dukje një përdorues i TikTok, ndërsa një tjetër shtoi:  “Ky është përmirësimi më i madh që kam parë ndonjëherë në jetën time”.

Të tjerë iu referuan Tristan Thompson, i cili e tradhtoi disa herë gjatë marrëdhënies së tyre shumëvjeçare. Lajmet për Thompson gjithashtu u bënë tituj për shkak të lindjes së një fëmije me një grua tjetër, ndërsa të dy ishin ende bashkë.