×
 • Showbiz
 • Show

  Françeska Murati nis pushimet, poston foton e ëmbël me djalin…

  Insajderi
  18 June 2024 - 14:15
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ish-banorja e edicionit të tretë të “Big Brother VIP”, Françeska Murati, së fundmi ka ndarë me ndjekësit një foto të ëmbël me djalin e saj, Charlie.

  Në imazhin e publikuar, modelja e njohur ka treguar se ka nisur pushimet me familjen e saj të vogël, ndërsa po përpiqet që t’i zëvendësojë me ta ditët që qëndroi larg tyre ndërsa mori pjesë në reality show.

  Françeska dhe i vogli i saj janë veshur me të zeza, ndërsa duket qartë që ajo po kalon një kohë mjaft të mirë me Chalien.

  Françeska Murati nis pushimet, poston foton e ëmbël me

  Kujtojmë që kohët e fundit në rrjet qarkulluan lajme se modelja është shtatzënë për herë të dytë. Një gjë e tillë u mohua nga vetë ajo, duke thënë se nuk është në pritje të ëmbël.

  Në darkën private të ditëlindjes së Roza Latit, Julian Deda e pyet troç Françeskën nëse është shtatzënë dhe ajo përgjigjet ‘jo, po pi verë’.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark