×
 • Showbiz
 • Show

  Françeska Murati tregon si e përjetoi eliminimin nga BBVIP3: Ka qenë vështirësia më e madhe

  Insajderi
  20 May 2024 - 23:00
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Françeska Murati u eliminua nga Big Brother Vip 3, duke humbur kështu shansin e prekjes së finales së madhe që do të jetë më 25 maj dhe të fitimit të çmimit të madh prej 100 mijë eurosh.
  A

  E ftuar sot në “Shqipëria Live”, Françeska foli rreth eksperiencës së saj në “BBV3” dhe pasi doli prej saj.

  Moderatori: Të parët që takove ishin djali dhe bashkëshorti?

  Françeska: Po djali ishte në gjumë se ka qenë shumë vonë ishte shtrirë dhe shkova e putha, i mora erë, u zgjua po ishte si i hutuar nuk po më njihte u desh pak kohë të përshtatej, po të nesërmen ishte okej

  Moderatori: Sa qave?

  Françeska: Mos pyet, shumë

  Moderatori: Të kishte marr malli?

  Françeska: Shumë

  Moderatorja: Si sfidohet kjo ndjesi e të qenurit larg fëmijës

  Françeska: Ka qenë vështirësia më e madhe në shtëpi ndjenja e mallit dhe mungesa e gjysmës së shpirtit

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark