×
Show

Genta Ismajli dhe Etnon sjellin këngë së bashku

Insajderi
24 February 2016 - 10:41
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Genta Ismajli do bashkëpunojë më grupin Etnon për të sjellë së shpejti këngën e re që titullohet “Shake It.”

Këtë e ka bërë të ditur këngëtarja Ismajli, duke postuar një fotografi  në llogarinë e saj në Instagram.

Ky pritet të jetë bashkëpunimi i parë i këngëtarës me grupin Etnon.

“Kishe”, është kënga e fundit e këngëtares, e cila është publikuar në tetor të vitit 2015, ku ka arritur një sukses të madhe./Insajderi.com

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark