×
 • Showbiz
 • Show

  Getinjo poston foto duke u falur, ka një mesazh

  Insajderi
  30 May 2024 - 09:06
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Edhe reperi Getinjo qenka në listën e fytyrave të showbizit që është i përkushtuar ndaj fesë muslimane.

  Në llogarinë e tij në “Instastory” ka publikuar momentin kur është duke u falur dhe duke ndarë një mesazh për të gjithë fansat e tij.

  “Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë, kërko falje, kërkon shpetim dhe shëndet”, shkroi ndër të tjerash.

  Ky postim erdhi pas sulmit të Izraelit në Rafah, ku 60 civilë u vranë dhe qindra u plagosën.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark