15:41 - 13 Tetor 2021

Modelja e njohur e cila është një nga fytyrat më të famshme të modës, Gigi Hadid i bëri rrugët e Neë York pasarela të saj ndërsa shëtiste me një shoqe të hënën.

26 vjeçarja , shkoi me një dukje elegante, të frymëzuar retro me një pallto të gjatë të bardhë dhe pantallona të bardha që paraqitnin ilustrime shumëngjyrëshe.

Veshja e saj e frymëzuar nga Annie Hall gjithashtu paraqiste një këmishë me nuancë ndryshku mbi një jelek të verdhë të thurur me kabllo.

Duke u mbajtur shumëngjyrëshe, Gigi e përshtati jelekun e saj me një palë nuanca të lyer me diell dhe një fustan neoni rreth flokëve të saj ngjyrë gështenjë.

Ajo e lidhi pamjen e saj së bashku me një qese lëkure ngjyrë kafe, disa gjerdan dhe atlete të thjeshta të bardha.

Duke u shfaqur me humor të lartë, ajo buzëqeshi gjatë gjithë shëtitjes me shoqen e saj, e cila veshi veshje sportive të zeza. Ndërsa vajza e vogël Khai, nuk u pa me modelen.