×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Gjendet 15-vjeçarja shqiptare që u raportua e zhdukur në Gjermani

  Insajderi
  18 September 2023 - 08:16

  Është gjetur vajza 15-vjeçare me origjinë shqiptare e cila ishte raportuar e zhdukur në Gjermani që nga 11 shtatori.

  Lajmin për gjetjen e saj e ka bërë familja.

  Një nga familjarët e saj, përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se ajo tashmë gjendet në shtëpi.

  “Shumë faleminderit të gjithëve. Sicili prej jush ishte i rëndësishëm në përpjekjet për ta gjetur atë. U jemi mirënjohës juve dhe Zotit”, thuhet në postim.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark