16:50 - 25 Qershor 2022

Një person është gjetur i vdekur ditën sotme në Gjilan.

Lajmin për Gazetën Insajderi e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

Me urdhër të prokurorit rasti është iniciuar si “Vdekje e dyshimtë” dhe trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML.