×
 • Lajme
 • Lajme

  Gjendet i vdekur një person në Gjilan, Policia nis hetimet

  Insajderi
  15 June 2024 - 17:35
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.


  Një person është gjetur i vdekur në fshatin Livoq i Epërm.

  Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Gjilanit, Valon Osmani, i ka thënë Gazetës Insajderi, se viktima është i moshës madhore.

  “Me datën 15.06.2024 rreth orës 12:47 Stacioni Policor Gjilan ka pranuar informacion se tek penda e fshatit Livoq i Epërm një person, mashkull i moshës madhore, në murin e kësaj pende është i shtrirë dhe dyshohet se është pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet relevante, hetues rajonalë, forenzika rajonale, prokurori i shtetit, njësiti i zjarrfikësve dhe ekipi i emergjencës në Gjilan. Nga mjeku kujdestar në vendin e ngjarjes është konstatuar se personi është pa shenja jete”, ka thënë ai.

  Ai shtoi se hetuesit rajonalë në bashkëpunim me prokurorin e shtetit kanë ndërmarrë të gjitha veprimet hetimore në sqarim dhe ndriçim të rrethanave të rastit.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark