×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  Gjendet një person i vdekur në Mitrovicë

  Insajderi
  04 April 2023 - 09:56

  Policia e Kosovës ka njoftuar se është gjetur një person pa shenja jete në Mitrovicë.

  Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar dhe trupi i pajetë i tij është dërguar për obduksion.

  “VDEKJE E DYSHIMTË, Rr. Shala e Bajgorës 03.04.2023 – 06:55. Është raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion.”

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark