×
 • Sport
 • Sport

  Gjesti i Bellingham që po duartrokitet edhe nga tifozët e Atletiko Madrid-it

  Insajderi
  25 September 2023 - 18:42

  Skuadra e Atletico Madrid arriti fitore mbrëmë në derbin e javës së gjashtë në La Liga, pasi mposhti me rezultat 3-1 rivalin lokal, Real Madrid.

  Një gjest tejet interesant që po duartrokitet nga të gjithë, është ai i futbollistit të Kombëtares së Anglisë, Jude Bellingham.

  Siç shihet në video të xhiruar nga tifozët, Bellingham ishte duke kaluar nga logoja e ekipit kundërshtar dhe vendosi për të mos e shkelur.

  VIDEO:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark