15:47 - 23 Qershor 2019

Gjyqtari i njohur nga Kosova, Bekim Zogaj, i cili jeton në Zvicër do të gjykojë ndeshjes ndërmjet kampionit të Kosovës, Feronikelit dhe Milanit, më shumë në Insporti.com.

Tags: