×
 • Showbiz
 • Show

  Graciano i përmend ish-banorët Heidit, Romeo i kthehet keq

  Insajderi
  13 May 2024 - 20:33
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Mbrëmjen e djeshme, Graciano ka patur një përplasje të fortë me Heidin, duke e ofenduar. Sipas Gracianos, Heidi nuk di të bëjë gjë tjetër përveçse të puthet, ndërsa iu drejtua me fjalët “me kë do shtrihesh sot”.

  Një përballje Graciano e ka pasur edhe me Romeon mëngjesin e sotëm teksa vazhdonte debatin me Heidin. Teksa Graciano i ka përmendur Heidit disa ish-banorë të shtëpisë, ku sipas tij Heidit ka flirtuar, Romeo ndërhyn dhe i kthehet banorit se nuk mund të përmend emra të tjerë në sy të tij.

  Graciano: Fillove me Alfion, pastaj me Fationin

  Romeo: Ore gjigant, unë këtu dhe ti përmend burra? Ça po bën?Graciano: Janë gjëra që i ka bërë

  Romeo: A je normal?

  Graciano: A janë gjëra që po i shpik?

  Romeo: Unë këtu në krah dhe ti përmend emra

  Graciano: Po ti mbylli gojën asaj kur thotë ‘më eksitove ti’ se po i thotë burrit të huaj

  Heidi: Po ça lidhje ka, ça përdorimi është

  Graciano: Me ty në krah e më thotë ‘më eksitove’ Mua më vjen keq për ty

  Romeo: Mos të të vij keq për mua, rri rehat

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark