10:06 - 19 Nëntor 2021

Graniti para dy jave është eliminuar nga shtëpia e Big Brother VIP.

Largimi i tij e mërziti Fifin tej mase, duke shpërthyer në lot.

Por, që nga dalja e tij, ai po i jep një mbështetje të madhe Fifit.

Në llogarinë e tij në Instagram, ai ka publikuar sërish një fotografi së bashku me Fifin, derisa ka shkruar se i mungon.

Ndryshe, Graniti gjitashtu tregoi se ka takuar ish të dashurën e tij, dhe e kanë lënë të bisedojnë sërish për situatën mes tyre.