×
 • Sport
 • Sport

  Grezda ftohet në Kombëtaren Shqiptare U-21

  Insajderi
  08 March 2016 - 21:26
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Futbollisti nga Gjakova, Eros Grezda, ka marrë zyrtarisht ftesë nga Kombëtarja Shqiptare U-21 për tu grumbulluar me grupin e e trajnerit Redi Jupi, që do të zhvillojnë dy ndeshje zyrtare ndaj Greqisë dhe Hungarisë më 24 dhe 28 mars.

  Pas paraqitjes së tij të mirë me fanellën e Nk Lokomotivës së Zagrebit, shqiptari ka marrë tashmë dhe ftesën e shumëpritur nga grupi i kuqezinjve.

  “Kërkojmë nga ju që lojtarit Eros Grezda për periudhën 20-29 mars 2016 t’ia mundësoni të luajë në këto dy ndeshje zyrtare”, thuhet në kërkesën e Federatës Shqiptare dërguar klubit kroat.

  ftesa

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark