×
 • Showbiz
 • Show

  Grida Duma: Egla Ceno ka çmitizuar diferencat gjinore

  Insajderi
  03 April 2024 - 15:19
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  E ftuar në emisionin “Ndryshe” në ‘TAR’ ishte Grida Duma. Në një rrëfim special, Grida Duma u shpreh për situatën politike në vend, televizionin në jetën e saj, si dhe “Big Brother Vip 3”.

  A do të pranonte ajo të ishte opinioniste e “BBV3”?!

  “Jo, nuk është format që ka lidhje me mua. Unë jam e keqe me veten dhe e mirë me të tjerët. Unë vetë nuk e bëj diçka, por po e bërë ti e kuptoj. Unë e mirëkuptoj edhe në vogëlsi, edhe në problematikë”.

  Kujtojmë, se ditën e diel Egla Ceno është skualifikuar nga shtëpia e “BBV3”. Pas provokimeve që Meritoni dhe Ilnisa i kanë bërë ndaj saj dhe reagimeve që Egla ka pasur ndaj Meritonit, Vëllai i Madh komunikoi këtë vendim për të.

  Momentalisht Egla qëndron e izoluar në një nga ambiente e shtëpisë pa dijeninë e askujt. Si e komenton Grida Duma Eglën si banore?

  “Egla ka çmitizuar diferencat gjinore, grua-burrë. Në çdo moment që e intimidohet ajo nuk shqetësohet që është grua. Ky lloj çmitimizimi është i rëndësishëm në shoqërinë shqiptare dhe është nga të rrallat herë që e shoh në publik pa asnjë kompleks. Këtë avantazh e ka”, tha Grida Duma.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Showbiz
  19 April 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark