×
 • Showbiz
 • Show

  Grimieri shqiptar tha se Meritoni e ka ftuar për seks katërshe, reagon Stresi

  Insajderi
  25 February 2024 - 15:10
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Para pak ditësh grimieri i njohur Dario Daka shokoi rrjetin me deklaratën e tij se konkurrenti i Big Brother VIP Meriton Mjekiqi i kishte bërë ftesë për një katërshe.

  “Shpifës, injorant, burracak. Harron Meritoni që shkruante për 4-she në hotel, dhe pasi nuk pranova më bëri bllok…ahh që s’jam aty t’ia plas njëherë fytyrës ordiner”, shkruante ai pak ditë më parë.

  Për këto deklarata të tij u diskutua sot në Fun Club, ku ishte i ftuar edhe Stresi.

  Ky i fundit tha se nuk e njihte Darion, por se e besonte në ato çfarë thoshte.

  Darion nuk e njoh, se kisha parë më parë ama e besoj!”‘, tha Stresi.

  Ndërkohë Dario në një telefonatë të regjistruar ka thënë se i qëndron deklaratave të tij dhe është gati të përballet me Meritonin pasi ai të dalë nga shtëpia.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Showbiz
  19 April 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark