11:52 - 28 Prill 2021

Sulmuesi i Chelseat, Timo Werner është kritikuar nga gruaja e shokut të skuadrës Thiago Silva, kjo pas një paraqiteje të dobët të tij në takimin ndaj Real Madridit, shkruan Insporti.

Isabelle Silva vendosi t’i postojë reagimet e saj në Instagram gjatë gjithë lojës.

“Kjo është karma, djema. Çdo skuadër ku shkoj atje është një sulmues që vazhdon të humbasë golat … këtë Werner, si quhet?”, tha Isabelle.

“Na nevojitet ta fitojmë këtë ndeshje, nuk e di pse sulmuesit nuk shënojnë gol”.

Werner u zëvendësua përfundimisht me Kai Havertz, dhe e dashura e Silvas nuk ishte e vetmja që ishte e irrituar me performancën e Werner, edhe trajneri Thomas Tuchel pranoi se Werneri pati paraqitje të dobët.  /Insporti.com