×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Gruaja më xheloze në botë, e detyron burrin të bëjë testin e detektorit të gënjeshtrës dhe i ndalon të shikoj shfaqje televizive me artiste femrash

  Insajderi
  27 February 2024 - 13:48
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Gruaja e quajtur “gruaja më xheloze e Britanisë” ka përdorur përfitimet e saj prej 1500£ në muaj për ti blerë burrit të saj 3 konzola X-box në përpjekje për ta mbajtur larg nga gratë e tjera.

  Debbi Wood, nga Leicester e detyron burrin e saj të bëjë një test me detektor gënjeshtre për të kontrolluar se ai është besnik.

  Ajo është cilësuar si gruaja më xheloze e Britanisë dhe shpenzon një pjesë prej 100,000£ në Xbox për ta mbajtur atë të argëtuar.

  43-vjecarja kërkon fletëpalosje nga taksapaguesi sepse është shumë e trashë për të punuar dhe thotë se nuk mund të largohet nga shtëpia për të ushtruar nga frika se mos njerëzit tallen me të.

  Vitin e kaluar ajo goditi titujt e mediave pasi pranoi se kontrollonte telefonin e bashkëshortit të saj Steve, llogaritë e postës elektronike dhe deklaratat bankare.

  Ajo poashtu e ndaloi atë të shikojë një shfaqje televizive me artiste femrash pasi që dyshon se atij i pëlqejnë ato. /Dailymail

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark